Grudzień 01 2020 05:43:20
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

PRZYJĘCI DO KLAS I
Polecamy
NA DZIEŃ MATKI

26 maja w polskim kalendarzu przypada bardzo ważne święto, Dzień Matki. I właśnie z tego powodu, uczniowie klasy 1a i 1b z naszej szkoły postanowili swoim Mamom złożyć życzenia, dziękując Im za to, że są takie dobre i cierpliwe, za Ich zrozumienie i odwagę, za pomoc, za czułe serce, za mądre nakazy, za wielką matczyną miłość. Niektórzy uczniowie przygotowali dla swoich Mam specjalną niespodziankę, którą to można obejrzeć w prezentowanej galerii.
Wszystkiego dobrego.Informacja: p. J. Kownacki
GALERIA PORTRETÓW

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH - przesunięcie terminarza

Dziś miała ruszyć rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, jednak w związku z panującą obecnie sytuacją nie obowiązuje ogłoszony wcześniej harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.Terminy będą przesunięte. Rekrutacja prawdopodobnie rozpocznie się w połowie czerwca. Proszę na bieżąco sprawdzać stronę szkoły pierwszego wyboru.

Informacja: p. M. Samol

WAŻNE DLA ÓSMOKLASISTÓW- KONKURS #ODKRYJSIEBIE

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zaprasza do zabawy "#odkryjsiebie Pokaż swoją moc !".
Jej celem jest zaangażowanie jak największej liczby młodych ludzi do odkrywania swoich mocnych stron, poprzez trenowanie umiejętności autoprezentacji i myślenia w kategoriach przyszłego zawodu.
Nie jest to typowy konkurs, zwycięzcami są wszyscy, którzy zechcą przyłączyć się do zabawy. Termin nadsyłania zgłoszeń - 30 maja 2020 r.

UCZNIOWIE :
1. korzystając z dostępnych programów graficznych, aplikacji do tworzenia filmików etc. przygotowują plakat, kolaż zdjęć (w formacie jpg) lub krótki filmik (do 60 sekund format mpg4),
2. dodają hasztag #odkryjsiebie,
3. przygotowują krótki (do 8 zdań) opis swojej mocy oraz pomysłu, z jakim zawodem można ją połączyć,
RODZICE
4. rejestrują pracę poprzez formularz google dostępny w linku obok: ODNOŚNIK DO FORMULARZA
5. następnie przesyłają pracę na adres kontakt@cwrkdiz.leszno.pl lub poprzez stronę https://www.facebook.com/cwrkdiz.leszno/ i zakładkę WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
MY - CWRKDIZ LESZNO
6. promujemy pracę poprzez media społecznościowe i nagradzamy upominkiem :)

Może wspólnie uda nam się wciągnąć w zabawę młodzież, która zainspiruje innych do pokazywania siebie od strony silnych kompetencji, każdy ma szansę zostać influenserem, których tak podziwiają :) !

W razie pytań:
Marzena Szymańska-Grzegorzek starszy specjalista-doradca zawodowy
e-mail: szymanska@cwrkdiz.leszno.pl
tel. 65 513 03 67

ZOSTAŃ W DOMU - WIOSNA 2020

Siedząc w domu i patrząc w okno na pewno zauważyliście, że nadeszła już wiosna. Co roku świętowaliśmy jej nadejście z koleżankami, kolegami i nauczycielami z naszej szkoły. Niestety z pewnych okoliczności niezależnych od nas nie możemy tego zrobić. Ale czy na pewno? Czy nie możemy się cieszyć tym, że jednak zacznie się robić kolorowo i coraz cieplej?
Oczywiście, że możemy. Klasa Va wraz z wychowawcą postanowiła pokazać, że można to zrobić w inny, ciekawy sposób? A jaki? Poszukaliśmy kolorowe i ciekawe stroje w naszej szafie i założyliśmy je na znak, że nadeszła już wiosna. W końcu szkoła to nie tylko nauka, to również zabawa. A efekt tego zobaczcie sami na zamieszczonych zdjęciach.Informacja: p. K. Bielicka
ZDJĘCIA


6,626,469 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.