Wrzesień 22 2018 04:15:27
BIBLIOTEKA SZKOLNA
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
E-DZIENNIK
PODRĘCZNIKI 2018/2019
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
STAN ZESPOŁU SZKÓŁ W DROBNINIE W ROKU 2013/2014

Organ prowadzący: Gmina Krzemieniewo
Dyrektor szkoły: mgr Leonard Kaczmarek
Zastępca dyrektora szkoły: mgr Elżbieta Juskowiak

Uczniów w Zespole Szkół: 323
Uczniów w Szkole Podstawowej: 210 (razem z oddziałem „0”)
Uczniów w Gimnazjum: 113
Liczba oddziałów w Zespole Szkół: 16

Rada Pedagogiczna:
mgr Kaczmarek Leonard – zajęcia techniczne (nauczyciel dyplomowany)
mgr Juskowiak Elżbieta – pedagog szkolny (nauczyciel dyplomowany)
mgr Adamski Marian – fizyka (nauczyciel dyplomowany)
mgr Baryga Anna – edukacja wczesnoszkolna (nauczyciel dyplomowany)
mgr Brodziak Anna – świetlica (nauczyciel mianowany)
mgr Ewelina Buczek – wychowanie przedszkolne (nauczyciel mianowany)
mgr Cieśla Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, muzyka (nauczyciel dyplomowany)
mgr Gabler Marlena – biologia, chemia (nauczyciel mianowany)
mgr Janiszewska Elżbieta – matematyka (nauczyciel dyplomowany)
mgr Janiszewska Wiesława – religia (nauczyciel dyplomowany)
mgr Jankowiak Andżelika – język polski (nauczyciel dyplomowany)
mgr Jankowiak Robert – wychowanie fizyczne (nauczyciel dyplomowany)
mgr Kaczmarek Hanna – edukacja wczesnoszkolna, plastyka (nauczyciel dyplomowany)
Kaczmarek Marta – język angielski
mgr Kaczmarek Renata – wychowanie fizyczne, przyroda (nauczyciel dyplomowany)
mgr Kownacka Elżbieta – historia, język niemiecki (nauczyciel dyplomowany)
mgr Kownacki Jerzy – historia, informatyka, wos (nauczyciel dyplomowany)
mgr Lubińska-Hofman Aldona – język polski (nauczyciel dyplomowany)
mgr Maćkowiak Dariusz – zajęcia techniczne (nauczyciel mianowany)
mgr Mizgalska Iwona – język niemiecki (nauczyciel mianowany)
mgr Muszyńska Justyna – język polski (nauczyciel dyplomowany)
mgr Olejniczak Sława – matematyka, fizyka (nauczyciel kontraktowy)
mgr Pacholczyk Grażyna – edukacja wczesnoszkolna (nauczyciel dyplomowany)
mgr Piotrowiak Teresa – przyroda, geografia (nauczyciel mianowany)
mgr Piotrowiak-Kaczmarek Monika – język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa (nauczyciel dyplomowany)
mgr Ptaszyńska Anna – wychowanie fizyczne (nauczyciel mianowany)
mgr Pudliszewski Mariusz – religia, historia (nauczyciel mianowany)
mgr Rosik Michał – muzyka, zajęcia artystyczne (nauczyciel dyplomowany)
mgr Samol Magdalena – język angielski, chemia (nauczyciel kontraktowy)
mgr Stawińska Sylwia – biblioteka (nauczyciel dyplomowany)
mgr Wasiółka Krystyna – matematyka (nauczyciel dyplomowany)

Rada Rodziców:
Glapiak Bernadeta – przewodnicząca
Scholtz Honorata – zastępca przewodniczącej
Szczepaniak Hanna – sekretarz
Jaraczewska Ilona – skarbnik
Buśkiewicz Renata – członek prezydium
Sikorska Sylwia – członek prezydium
Mróz Małgorzata – członek prezydium
Wielogórska Małgorzata – komisja rewizyjna
Raburska Ewa
Rzepecka Katarzyna
Stachowska Julita
Spychaj Jolanta

Samorząd Uczniowski:
Siniecka Irmina - przewodnicząca
Bartkowiak Judyta
Rzepecka Monika
Nowak Kacper
Kąkolewski Michał
Maciołka Julia
Apolinarska Agata

Pracownicy administracyjno-obsługowi:
Witczak Krystyna – sekretarz szkoły
mgr Chodyła Jolanta – główna księgowa
Ignaszewska Gabriela – starsza księgowa
Raburski Jacek – konserwator
Kasztelan Agata – woźna
Borowska Honorata – pracownik obsługowy
Domagała Maria – pracownik obsługowy
Gorzelańczyk Barbara – pracownik obsługowy



2,999,576 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.